Mobil Sesli Chat

0 Yorum 18 Haz Paz 16:39 1357 Görüntüleme
Mobil Sesli Chat

Merhaba Sevgili Mobil Sohbet Severler.

Bu konumuzda güzel ailemıze mobil hakkında kısa bilgi vermek istiyoruz cok yakında speakychat mobil sistemı olarak devre girecektir diye hemen hemen hergün bilgilendiriliyoruz mobil sesli chat sitesi olarak yeni cıkacak bi kac özellıkten bahsedeceğım sizlere speakychat LB olarak cıkaralacak sistemden android cihazlarımız ile ve apple table tarzı cihazlarımızla bağlana bileceksiniz.

Bu odalarımızda seviyeli ve güzel ortamlar kurmanız dileğiyle sizler gibi sabırsızlıkla beklıyoruz bu sistemımızı lütfen sistem cıktıktan sonra ilk aşamada yanı beta aşamasında olacaktır beta aşaması deneme aşaması demektır bundan dolayı cıkacak sorunlardan hemen soğuma gibi birşeyler yaşamayın cünki herşey sizler için yapılıyor bu emeğı göz ardı etmeyınız.

Siz değerli severlerımıze daima sizin layık olacağınız bir sistem yapma cabasında olan mobil sesli chat sistemı kuran firmalarımıza buradan teşekkürlerımızı arz ediyoruz.

Sesli Chat Mobil

Sevgili kullanıcılarımız sesliduy ailesi olarak sistemden takip ettiğimiz mobil hakkında bize verılen bilgilere göre yenı eklenecek özellikler aşağıda olduğu şekildedir.

Yeni yönetim paneli, yeni mobil giriş, Bütün Tarayıcılar Desteklenıyor ve 37 yeni özellikler özel oda ve hızlı admin paneli bunlar tamamen site sahiplerıne ücretsiz bir şekilde teslim edilecektir ve ücretsiz kullanıma sunulacaktir speakychat LB kaliteli daima bir adım önde olarak yer almaktadır yine.