12237Kişi Şuanda Sohbet Ediyor

Hemen Sohbete Başlayın, Yeni Arkadaşlar Edinin...

HABER MERKEZİ : Kurallarımız

Kıymetli Üyelerimiz Ve Misafirlerimiz;

Sesli sohbet odalarımız içinde özgür ve huzurlu bir platform'da sağlam bir şekilde sesli chat yapmak adına herkesin uyması gereken bazı şartlar vardır.Aşağıda listelenen kurlarra uyduğunuz takdirde rastgele bir kıstlamaya maruz kalmadan bağımsız bir biçimde sesli sohbete debilir, yepyeni dostluklar edinebilirsiniz.

# SesliDuy Sohbet Kuralları

Argo, Hakeret Edici Söz ; Sesli sohbet odalarını kullanırken sitemizde bulunan bay/bayan kullanıcılarımızı, belirttiğimiz gibi küfür,hakaret,kötü söz ve davranışlar SesiDuy.com yöneticileri tarafından yasaklanmıştır.Bu şartlara uymayan kullanıcılarımız sohbet odlaarına girmesi imkansızdır.

Siyasi Propaganda; SesliDuy sohbet odalarında siyasi arti tartışması yapılması yasak olup, ve T.C devleti aleyhinde sesli,görüntülü yada yazılı olarak siyasi konuşmalar, eleştiriler yapmak kesinlikle yasatır.

Din,Din,Irk,MezhepAyrımı; Ülkemiz'den ve Avrupa ülkelerinden sitemize ziyaret eden sesli sohbet odalarımıza katılan kullanıcıların, kendi aralarında dil,din,ırk ve mezhep ayrımı yapması yasaktır.Lütfen bu konuda daha anlayışlı ve duyarlı olmanızı istemekteyiz.Aksi takdirde ayrım yapıldığı an itibari ile sohbet odalarımızdan o kişilerin bağlantıları kesilecektir.

Reklam,Flood;Genel sesli sohbet odamız içerisinde farklı web sitelerinin mkrofonda yada görüntülü ve yazılı flood olarak yada farklı farklı program teknikleri ile reklam yapılması süresiz ban sebebidir.

Rumuz Kullanımı; Seçmiş olduğunuz kendinize has rumuzların Türk Ahlak yapısına uygun olmalıdır.Küfür içeren rumuzlar kullanıldığı takdirde sitemizden bloke edilir ve banlanırsınız.

Sesli Görüntülü Görüşmeler; Sohbet odalarımıza bağlantı kuran kullanıcılarımızın yaptıkları sesli ve görüntülü görüşmelerden kendileri sorumludur.Her hangi bir eylemden ötürü SesliDuy.com sorumlu tutulamaz.

Kullanıcı Bağlantıları; Sitemize her giren kullanıcının 18 yaşını doldurması gerekmektedir.18 yaş altı kişilerin sitemize giriği andan itibaren tespit edilirse siteden uzaklaştırılır.

Ban,Gag,Mute; Kişisel sebeplerden ötürü kullanıcıya komut kullanılması ve üst yetkili alt yetkiliyi komut kullanması yasaktır.Uygulamayı yapan kişilerin yetkileri askıya alınır.

Kişisel Bilgiler/Hesap Paylaşımı; Kullanıcılar arasında Skype,Email,Facebook,Tiwtter,İnstagramve telefon numarası ve benzeri sosyal medya hesaplarının paylaşımlası yasaktır.

Önemli Not; Yukarıda belirtmiş olduğumuz SesliDuy Kurallarımızı sesli chat kullanıcılarına ve sitemize gelen misafirlerimizi bu sayfamızı okutmanızı öneriyoruz.