12237Kişi Şuanda Sohbet Ediyor

Hemen Sohbete Başlayın, Yeni Arkadaşlar Edinin...

HABER MERKEZİ : Üyelik

# Üyelik Sayfamıza Hoş Geldiniz

Üyelik Sayfamızda Neler Var ?

- Nasıl Üye Olurum ?

- Rumuz,Mail,Şifre Talepleri

- Profil Oluşturma Ve Resim Yükleme

Nasıl üye olabilirim ; Sitemize üye olmak oldukça basittir.Sitemize ansayfamız üzerinden rahatlıkla üye olabilir, üye olduktan sonra sohbet odalarımıza giriş yapabilirsiniz.

Önemli Not ; Sitemize üyelik kaydı oluştururken farklı kişilerin isim soy isim, resimleri gibi aldatıcı üyelik kayıtları oluşturmayınız, bu suçtur bunun hakkında yargılanabilirsiniz.

Rumuz değişimi; Rumuzunu kayıt ettiğiniz mail adresi ile bizlere iletişim sayfamızdan rumuzumu değiştirmek istiyorum hakkında mail gönderirseniz işleminizi hızlı bir şekilde gerçekleştirebiliriz, yada sitemizde bulunan sorunlar odamızdan rumuz değişikliği hakkında destek alabilirsiniz.

Mail Adres Değişikliği; Sitemize uydurma mail ile üyelik kaydı yaptıysanız ve bunu değiştirmek istiyorsanız üye olduğunuz tarfihi hatırlamanız, şifreyi bilmeniz ve sitede bulunan Sorunlar Odamıza girip yetkili arkadaşlar sitemize son yaptığınız girişi ip logları ile, gerçekliğinizi kontrol edip değişimi gerçekleştirecektir.

Şifre Değişimi; Şifrenizin başkası tarafından kullanıldığını düşünüyorsanız kayıt yaptığınız mail ile bizlere iletişim yolu ile yada sorunlar odamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Profil Düzenleme, Resim Yükleme; Profil ve resim yükleme sayfası üye olduğunuz andan itibaren aktif hale gelmektedir.Profilinizi kendi bilgilerinizle düzenleyin, sahte profiller kullanmamaya özen gösterin.