Sesli Chat Odaları

0 Yorum 18 Haz Paz 16:36 2556 Görüntüleme
Sesli Chat Odaları

Merhaba Sevgili Takipçilerımız.

Bügün sesli chat odaları hakkında bilgi vermek istiyoruz sevgılı kullanıcılarımız sitemızde bulunan 100+1 odamızda sizlerde hemen oda sahibi olabılırsınız veya oda sahiplerımızde görev alarak takılabılırsınız seviyeli bir şekilde lütfen kesinlikle karakterinizi bozmayınız.

Arkadaşlar sitemizdekı odalarda bulunan görevliler dışında lütfen odaya mudahale etmeyiniz aksi takdirde sitemızden uzaklaştırılaabılırsınız sizlerde seviyenizi bozmadan ücretsiz sesli chat odalarımızda sohbetınızı yapınız türkiyenin en iyi sitesinde olduğunu unutmayınız lütfen kaliteli hizmet ve tamamen üyelikler ücretsizdir görev oda kısacası tamamen sitemiz ücretsiz bir hizmet vermektedir.

Sohbet odalarında yapmanız gereken bir kaç örnek vermek istiyoruz sevgılı misafirlerımız bir evin odası düşünün ve orada büyüklerınız oturuyor sohbet edıyor siz gidip o odada onların huzurunu bozarak bir hareketler yapar isenız odadan babanız annenız tarafından kovulursunuz doğrumu ? burasıda aynı şekilde yer almaktadır oda sahiplerı demek burada aynı şekilde demektır lütfen kurallarımıza uyacak şekilde takılınız.

SesliChat Odaları

Saygılarımız

NEFRET