Sesli Chat Seo

0 Yorum 18 Haz Paz 16:33 1275 Görüntüleme
Sesli Chat Seo

Selam Sevgili Takipçilerimiz.

Bügünki konumuz sizlere sesli chat seo nasıl yapılır nelere dikkat etmeliyiz öncelikle değerli takipçilerimiz şunu biliyoruzki bir cok site sahibi arkadaşlarım bizleri takip ediyor ve acaba bu site nasıl cıktı ne gibi çalışma yapıyor gibi düşüncelerle takipte kalıyor şimdi sevgılı site sahiplerı bu makalemı lütfen dikkatli okuyun.

Adım adım takip ediniz öncelikle makalede başlayalım diğer makalelerımızı okuyup kontrol ettikten sonra bu tarz makaleleri sitenize ekleyınız günlük max sitenızde 2-3 makale paylaşınız kesinlikle ve kesinlikle kopya içerik olmasın başka sitelerde kopyalayıp paylaşmayınız ve makale içerisinde elınızden geldıkce dışarıya link vermeyınız. Sadece bir tane kelimeye link verınız örnek verecek olursak seslichat gibi kelıme verebılırsınız onun dışında site adresi vb şeyler yazmayınız daha sonra o makalelere sitenızde ve skype adresınızde bulunan arkadaşlarınıza yorum atırıp yorumların hepsini bir kere onaylamayınız günde max 2 yorum onaylayın daha sonra google.com a girerek blogspot forum ve kişisel sitelere girip en alta yorum bölümlerı var örnek adınızı sesli chat seo yapın mail daha sonra site adresınızı girerek yorum atarak sitenıze link kasabılırsınız kesınlıkle footer link almayınız.

Cünki pek sağlıklı birşey deil yorumda dedığım gibi yorum ve günde max 2-3 makale eklemenızdır sitenıze daha sonra sitenize başka sitelere gidip reklam atıp sitenıze bol bol tıklatınız zaten max 1 ay cekmeden farkını görebileceksınız.

Dikkatli okuyunuz lütfen.

Kesinlikle ve kesinlikle sitenıze çalışma yaparım şu sıraya getırım gibi bilmeyen kişilerle çalışma yaptırmayınız sizlere tavsiye etmıyoruz bu sayede lütfen bunu dikkat'e alarak davranın cünki paranıza yazık olur sonuc olarak siz o parayı çöpte bulmuyorsunuz lütfen dikkat ediniz bu tür kişilere.

Yükarda verdığım şekilde yaptıktan sonra sitenizin üst sıralarda cıktığında farkına varacaksınız şimdiden tüm site sahiplerine başarılar iyi çalışmalar diliyoruz.

Saygılarımla NEFRET