Sesli Sohbet

0 Yorum 18 Haz Paz 16:27 1287 Görüntüleme
Sesli Sohbet

Merhaba Sevgili Misafrlerimiz.

Siz değerli misafirlerımıze bügün ki konumuzda sesli sohbet sitelerıne nasıl giriş yapılıyor konumuzu anlatmak istiyoruz öncelikle sizlere vereceğımız talimatlar ile sorunsuz bir şekilde giriş yapabılırsınız.

Sitemizde üst bölümde activex link'i mevcuttur oradan linki indirdikten sonra çalıştır butonuna tıklayıp kurduktan sonra kesinlikle internet explorer den giriş yapaınız aksi taktirde sorun yaşayabılırsınız lütfen verdığımız talimatlara uyacak şekilde yapıp daha sonra sesli sohbet sitemıze bağlanabılırsınız. Yükarda verdığımız verdığımız bilgiler dışında kendınızce birşeyler katarak malesefki girişlerde sorun yaşabılırsınız lütfen adım adım takip ederek giriş yapınız sesli sohbet odalarımızda seviyeli bir şekilde sohbetınızı ettıkten sonra kalıcı arkadaşlık dostluklar elde edebılırsınız.

Sesli sohbet pltfformunda belli başlı siteler dışında malesefki sistem ve sorunlardan dolayı bir cok site şuanda boş olarak görünüyor sizlerin desteklerıyle daima sesliduy.com ailesi olarak bir adım önde olacağız.

SesliSohbet

Sizlerde hemen sitemıze bağlanmak istiyorsanız ve sorunsuz bir giriş yapmak istiyorsanız size verdığım bilgiler dışında başka bir yol denemeyın.

Saygılarımızla 

SesliDuy Ailesi

NEFRET & ßercem